Dermapen 4 – mikronakłuwanie Skóry twarzy

Pora roku wspierająca terapię: wiosna, jesień, zima

 

Twoja inwestycja: 750 zł/1 h (twarz)

850 zł/1 h (twarz z kwasem Uber Pro)

Co da Skórze ten zabieg?

Celem zabiegu jest pobudzenie fizjologicznej zdolności Skóry do regeneracji. W powstałych mikronakłuciach rozpoczyna się naturalny proces auto-naprawczy. Dzięki otwartym kanałom transportowym wprowadzone do Skóry składniki aktywne – regenerujące, liftingujące, na przebarwienia – wnikają do głębszych warstw, pozwalając tym samym uzyskać spektakularne efekty terapeutyczne.

Warto pamiętać, że pracujemy na najlepszym i najbardziej precyzyjnym urządzeniu do mikronakłuwania w branży kosmetologicznej – Dermapenie 4. Sterylne, tytanowe igły aktywują Skórę w sposób kontrolowany, pulsujący i – co najważniejsze – nietraumatyzujący Jej. Zabieg jest szybki i rewolucyjny, dostępny także dla Skóry naczyniowej.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Dermapen 4 to najmocniejszy zabieg w gabinecie Skin Coach. Po terapii Skóra potrzebuje się zregenerować – po mikronakłuwaniu pojawia się fizjologiczny obrzęk, zaczerwienienie i podstymulowanie tkanek. Ten efekt utrzymuje się przez 2-3 dni, a całkowite wygojenie następnie do 7 dni po zabiegu.

Terapia przynosi zdumiewające rezultaty!  Przebudowa, którą rozpoczęliśmy podczas mikronakłuwania zachodzi jeszcze przez 3-4 miesiące, a trwa… już na zawsze! Dzięki naturalnej “wymianie” kolagenu, Skóra wygląda świeżo, jest wspaniale nawilżona, rozjaśniona, ujędrniona, zmarszczki są spłycone, przebarwienia zredukowane, rozstępy i pory zmniejszone. Tkanka zostaje holistycznie odnowiona i dodatkowo pogrubiona.