ZAPRASZAM NA WARSZTATY TWORZENIA NATURALNYCH KOSMETYKÓW.

Dbasz o zdrowie swoje i Twojej rodziny, uprawiasz sport, zdrowo się odżywiasz. Ale czy zastanawiasz się czasem, co wcierasz sobie codziennie w skórę? Czy Twój krem składa się z naturalnych surowców roślinnych, a może jest w nim sama szkodliwa chemia? Może nawet czytasz etykiety – czy nurtuje Cię wówczas, co mogą oznaczać niektóre symbole? Na pewno przeszło Ci przez myśl pytanie, czy mogłabyś w domu stworzyć własny krem, bezpieczniejszy od tych sklepowych? TAK. Mogłabyś mieć w domu swoje własne naturalne kosmetyki. Takie jak chcesz. Tylko Twoje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić oraz wykonać kosmetyki, które zabierzesz ze sobą do domu, to zapraszam Cię na warsztaty do Golden Spa w Bielsku – Białej.

Podczas warsztatów:

  • Nauczysz się jak tworzyć własne kosmetyki
  • Zrobisz swój balsam do ciała
  • Pomadkę do ust
  • Sól do kąpieli
  • Poznasz sekret pięknych włosów
  • Nauczysz się szczotkować ciało
  • Dostaniesz przepisy kuchni młodości
  • Dostaniesz swoje kosmetyki do domu

Gwarantujemy:

100% naturalnych składów

100% skuteczności działania

100% łatwości wykonania

100% wiedzy, co nakładasz na swoją skórę

100% banalnie prostych przepisów, abyś później mogła wykonać kosmetyki sama w domu

Dodatkowo wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną vouchery (każdy o wartości 190 zł) na dwa zabiegi antycellulitowe z bandażami marki AROSHA bazującej na wyciągach roślinnych oraz profesjonalną szczotkę do wykonania pilingu ciała w domu!

Warsztaty poprowadzą:

Kasia Równy – absolwentka biotechnologii na Politechnice Warszawskiej ze specjalizacją w technologii leków i kosmetyków, stypendystka University of Virginia, gdzie prowadziła badania w dziedzinie genetyki molekularnej.

Wielką pasją Kasi jest samodzielne tworzenie naturalnych kosmetyków – od dezodorantów i masek do włosów po kremy i serum do twarzy oraz balsamy do ciała. Uwielbia dzielić się tą pasją z innymi. Prowadzenie warsztatów to dla niej świetna okazja, żeby szerzyć ideę naturalnej pielęgnacji skóry, a także rozwijać się i wzbogacać dzięki energii, którą wnosi do grupy każda uczestniczka.

Ola Sikorska – kosmetologia to dla Oli nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Najważniejsze jest dla niej spotkanie z drugim człowiekiem oraz chęć niesienia pomocy w zakresie estetyki i piękna. W Golden Spa, jak i w swoim życiu, Ola wyznaje filozofię wellness, która skupia się na pozostaniu w równowadze ciała i umysłu.

Podczas warsztatów Ola nauczy Was, jak poprawnie szczotkować ciało, aby było gładkie, bez zbędnego zrogowaciałego naskórka. Jej autorska metoda szczotkowania daje rezultaty w walce z cellulitem i brakiem jędrności skóry. Będziecie mogły na miejscu zakupić dla siebie szczotkę – Ola dobierze najbardziej odpowiedni rodzaj dla Waszych skór. Warsztaty to również okazja, aby zobaczyć jakie efekty daje antycellulitowy zabieg bandażowania ciała AROSHA.

Bożena Społowicz (to ja) – kosmetolog, skin coach. Ekspertka od trudnych, problematycznych skór. Jej wieloletnia praca pokazuje, że tylko holistyczne podejście do pielęgnacji skóry daje skuteczne i długotrwałe efekty w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Specjalizuje się we wpływie diety na skórę oraz w suplementacji i naturalnej kosmetologii.

Podczas warsztatów Bożena stworzy kulinarne przepisy młodości, opowie, co jeść wiosną, aby cieszyć się zdrową skórą.

Warsztaty odbędą się 18 kwietnia 2015 w Golden Spa przy ul. Generała Maczka 41 w Bielsku – Białej.

Godzina od 10.00 – 16.00 (planowane dwie przerwy na domowe ciasto i sałatkę młodości oraz herbatę lub kawę wellness)

Cena: 190 zł płatne do 12 kwietnia 2015 po 12 kwietnia cena 230 zł

Ilość miejsc ograniczona: max.12 osób, warsztaty mają charakter kameralny/indywidualny, aby efekty Waszej pracy były jak najlepsze.

Kontakt: spa@goldenspa.pl, tel: 33/ 810 54 87

Nr konta do wpłat za warsztaty: Golden Spa 54 1090 1740 0000 0001 2224 0200 z dopiskiem Warsztaty

 

plakat warsztaty kosmetyczne

EDYf5Cnq7nh20MUu0UCpUVp0xauecB5BuVv4Q39T5s8

tF7nDz1TnoQ8lJSpJsjvouV8Qu9f12FLM5rriRw1wq4FqSzuNyzShRGg7s9M_D_cmVGebDXCCQT8MuUEuaL4IE40bR0t9LiPjTIDmJQaukbHT6VIlrP-sO2OgAdVlZLdsLkv7naFld1vrT8WaSsN82P4VFlaFUn8YpEo7e55z0U8Tr_jnfCSaXJFsuKThwUIlWnxYKaPnSBcOfOgec3X-lU

//

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <b> <blackquota cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>18 + 8 =