Jako skin coach pracuje również online. Głównie ze względu na fakt, że wiele z Was przyjeżdża do mnie z odległych miast, za granicy. Często, żeby spotkać się ze mną w gabinecie musicie odbyć naprawdę daleką podróż. Niestety są osoby, które nie mogą do mnie dotrzeć, a chcą mieć zdrową, zadbaną skórę.

Dlatego oferuję pracę online. Chcę pomóc jak największej ilości osób, wykorzystać na to każdy dzień. Praca przez internet pozwala Wam i mnie zaoszczędzić cenny czas.

Czy skin coaching online działa i czy jest równie skuteczny jak ten prowadzony podczas spotkań na żywo? Oczywiście, że tak! Dziś z taką formułą wychodzę do Was wszystkich.

Jak zacząć skin coaching online?


1. Wyślij do mnie maila na: skin@skincoach.pl
2. Po rezerwacji terminu⁣⁣ sesji, otrzymasz ode mnie ankietę, którą wypełnisz i odeślesz do mnie
3. Sesja online odbędzie się w ustalonym terminie. Proponuję komunikację przez Skyp’a lub messengera ( Facebook / Messenger )
4. Po sesji otrzymasz spersonalizowany plan działań do wdrożenia w życie.

I tu zacznie się Twój skin coaching, który potrwa trzy miesiące. Krok po kroku zaczniesz wprowadzać zmiany w obszarach – skóra, dieta & styl życia.

Będę Cię wspierać, motywować i monitorować postępy.


Zapraszam, zaplanujmy razem Twoją drogę do zdrowej i pięknej skóry

W związku ze stanem epidemicznym odwołuje spotkania w gabinecie.

Moi drodzy przyjaciele, sympatycy, klienci już od kilku dni gorąco zachęcam, aby w trosce o nasze zdrowie pozostać w domach. Wierzę, że sytuacja z koronawirusem szybko się unormuje, ale też wiem, że należy zachować czujność i ostrożność.

Kosmetyki dostępne w gabinecie można kupić online w sklepie http://www.my-skin.pl

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemicznym jestem dostępna tylko w internecie. W trosce o Wasz komfort i zdrowie do odwołania zawieszam spotkania w moim gabinecie w Krakowie.

//

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <b> <blackquota cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>ten + six =