"To co robisz dla skóry codziennie, ma największy wpływ na jej wygląd"Blanca Bożena Społowicz

Skin Coaching – co to takiego? / Pracuj ze mną

 Co to jest skin coaching?

Skin coaching to trzymiesięczny proces zmiany codziennych nawyków dotyczących pielęgnacji skóry, diety i stylu życia.

Korzystam z mojej wiedzy i doświadczenia kosmetologicznego, aby opracować dla Ciebie indywidualny plan pielęgnacji. Jednocześnie używam kompetencji coacha, aby wesprzeć Cię we wdrażaniu zmian.

Jak wygląda współpraca ze skin coachem?

Krok 1: ankieta

Po ustaleniu terminu spotkania otrzymasz ode mnie ankietę, którą wypełniasz i odsyłasz przed wizytą. Pytania w ankiecie są pogłębionym wywiadem na temat pielęgnacji, diety, stylu życia, profilaktyki zdrowia. Każdy z tych obszarów może mieć wpływ na stan Twojej skóry. Na podstawie ankiety przygotowuję się do spotkania. Wszystkie informacje zawarte w ankiecie są poufne i zostają wyłącznie do mojej wiadomości.

Krok 2: spotkanie i konsultacja

Na spotkaniu ustalamy cel, jaki chcesz osiągnąć podczas kilkumiesięcznego procesu.

W trakcie 1,5 godzinnej konsultacji weryfikuję stan Twojej skóry, wspólnie analizujemy możliwe przyczyny problemu, dotychczasowe nawyki oraz używane przez ciebie kosmetyki. Proponuję spersonalizowane rozwiązania, dobrane do Twoich potrzeb. Jeśli to konieczne, rekomenduję skorzystanie z dodatkowej pomocy specjalisty (lekarza, dermatologa, dietetyka).

Ze spotkania wychodzisz z konkretnym planem i zadaniami domowymi do wdrożenia. Tym samym rozpoczynasz najważniejszą część skin coachingu: krok po kroku, wprowadzasz zmiany w pielęgnacji skóry, diecie i stylu życia.

Krok 3: skin coaching –  proces zmiany nawyków

Po miesiącu od naszej konsultacji/spotkania otrzymasz ode mnie maila z pierwszą kartą dzienniczka skin coachingu. Zapiszesz w niej swoje obserwacje po pierwszym okresie zmian, a po uzupełnieniu odeślesz kartę do mnie. Kolejne karty dzienniczka będę wysyłać co miesiąc. W ten sposób, będziemy wspólnie śledzić postępy i reakcje skóry na wprowadzane zmiany.

Jeśli zastanawiasz się, jakich efektów możesz spodziewać się w trakcie skin coachingu, zachęcam Cię do przeczytania historii Justyny, która swoją przemianę opisała dla Wysokich Obcasów:

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100961,19713511,dermatolog-jak-hydraulik-koniec-ery-apodyktycznych-ekspertow.html

Gdzie odbywają się spotkania? Czy możliwa jest konsultacja przez internet lub telefon?

Spotkania odbywają się w Krakowie przy ul. Morawskiego 12. Istnieje możliwość konsultacji zdalnych. Proces skin coachingu po naszym spotkaniu jest prowadzony online.

Jak można się zgłosić?

Po prostu napisz do mnie maila na adres skin@skincoach.pl.

Zaplanujemy termin spotkania i wspólnie przywrócimy Twojej skórze piękny i zdrowy wygląd.