Ktoś kiedyś powiedział, że piękna twarz jest paszportem To nieprawda; jest wizą, której ważność upływa bardzo szybkoJulie Burchill

Skin Coaching – co to takiego? / Pracuj ze mną

Czym jest skin coaching?

Skin coaching to innowacyjne połączenie specjalistycznej wiedzy o skórze i jej potrzebach z coachingowym procesem wprowadzania ważnych zmian w życiu. Dzięki skin coachingowi odbudujesz relację ze swoją skórą i pokochasz ją. Z wzajemnością!

Co robię?

Sprawiam, że kobiety mogą wyjść bez makijażu.

I bynajmniej nie chodzi tutaj o to, że teraz już nigdy nie pomalujesz się, tylko o to, że zawsze kiedy zmyjesz makijaż, Twoja skóra będzie naturalnie piękna i zdrowa.

Dlaczego to robię?

Uważam, że skóra jest najważniejszą częścią naszego wyglądu. Wiem, że szczególnie ważna jest dla kobiet. Jestem też przekonana, że wiedza, którą przekazuję jest przydatna i potrzebna. W dzisiejszym świecie zagubienia pośród zalewającej nas chemii kosmetycznej i spożywczej chcę pomagać dobrze wybrać, aby cieszyć się zdrowiem i piękną skórą. Bo wiem, że to działa. Sprawdziłam na sobie i tysiącach zadowolonych klientów.

Jak pracuje Skin Coach? 

– wsłuchuję się w potrzeby Twojej skóry

– motywuję Cię do zmiany nawyków w pielęgnacji skóry

– zmieniam perspektywę postrzegania Twojej skóry

– wspieram Cię we wprowadzaniu zmian

– inspiruję Cię do znajdywania najlepszych rozwiązań dla potrzeb Twojej skóry

Jak wygląda skin coaching w praktyce? / Pracuj ze mną

Nowatorstwo skin coachingu polega na połączeniu pielęgnacji skóry ze zmianą nawyków żywieniowych i rozwojem osobistym. W trakcie skin coachingu zmieniasz swoje podejście do pielęgnacji skóry.

Jak to się dzieje? Dobieram odpowiednie kosmetyki dla Twojej skóry, podpowiadam co jeść, polecam skuteczne metody pielęgnacji. Przeglądam Twoją kosmetyczkę i wyjaśniam co drzemie w kremie. Z empatią i bez oceniania towarzyszę Ci w całym procesie, motywując i inspirując Cię do wprowadzania zmian.Wszystko to, byś miała piękną, zdrową i młodą skórę. I czuła się fantastycznie!
 Dostajesz ode mnie gotowy plan pielęgnacji skóry zaplanowany na dwa miesiące i start w nowe życie pełne radości i swobody.

Moja oferta dla Ciebie, obejmuje:

  • spotkanie w trakcie, którego dokonujemy dogłębnej analizy potrzeb Twojej skóry (zwykle to 1,5 do 2 godzin indywidualnych rozmów na żywo, odkrywczej podróży i dobrej zabawy)
  • otrzymujesz plan coachingu Twojej skóry, z opisanymi poradami: jak dobierać i stosować kosmetyki, jakie zmiany wprowadzić do Twojej diety, sposobu życia, jakich suplementów używać na codzień tak, aby uporać się z niedoskonałościami skóry oraz poznajesz metody profilaktyki przeciwstarzeniowej dedykowane Twojej skórze
  • w trakcie dwumiesięcznego skin coachingu masz dostęp do mojej pomocy i porady, pisz maile, ja zawsze odpowiem
  • otrzymasz wiedzę i narzędzia, dzięki którym sama będziesz w stanie ocenić zmiany w wyglądzie Twojej skóry, dodatkowo pomoże Ci w tym rozmowa podsumowująca nasz skin coaching.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co jest dobre dla Twojej skóry, napisz do mnie maila. Umówimy się na spotkanie w Krakowie i razem doprowadzimy Twoją skórę do pięknego wyglądu.

Bożena Społowicz Skin Coache-mail:  skin@skincoach.pl

Lokal SKIN COACH, Kraków, ul. Morawskiego 12, Salwator