Ktoś kiedyś powiedział, że piękna twarz jest paszportem To nieprawda; jest wizą, której ważność upływa bardzo szybkoJulie Burchill

Skin Coaching – co to takiego? / Pracuj ze mną

Czym jest skin coaching?

Skin coaching to innowacyjne połączenie specjalistycznej wiedzy o skórze i jej potrzebach z coachingowym procesem wprowadzania ważnych zmian w życiu. Dzięki skin coachingowi odbudujesz relację ze swoją skórą i pokochasz ją. Z wzajemnością!

Co robię?

Sprawiam, że skóra staje się zdrowa i piękna, a Ty możesz bez obaw wyjść z domu bez makijażu.
Skóra, której zadaniem jest chronić nas przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jest naszym największym organem, ściśle połączonym z innymi narządami wewnętrznymi, a w szczególności z układem nerwowym, dlatego należy zadbać o nią od zewnątrz i od wewnątrz. Skin coaching łączy w sobie oba te sposoby i dzięki holistycznemu podejściu, przywrca skórze jej zdrowy, promienny wygląd.

Dlaczego to robię?

Uważam, że skóra jest najważniejszą częścią naszego wyglądu. Wiem, że szczególnie ważna jest dla kobiet. Jestem też przekonana, że wiedza, którą przekazuję jest przydatna i potrzebna. W dzisiejszym świecie zagubienia pośród zalewającej nas chemii kosmetycznej i spożywczej chcę pomagać dobrze wybrać, aby cieszyć się zdrowiem i piękną skórą. Bo wiem, że to działa. Sprawdziłam na sobie i tysiącach zadowolonych klientów.

Jak pracuje Skin Coach? 

– wsłuchuję się w potrzeby Twojej skóry

– motywuję Cię do zmiany nawyków w pielęgnacji skóry

– zmieniam perspektywę postrzegania Twojej skóry

– wspieram Cię we wprowadzaniu zmian

– inspiruję Cię do znajdywania najlepszych rozwiązań dla potrzeb Twojej skóry

Jak wygląda skin coaching w praktyce? / Pracuj ze mną

Nowatorstwo skin coachingu polega na połączeniu pielęgnacji skóry ze zmianą nawyków żywieniowych i rozwojem osobistym. W trakcie skin coachingu zmieniasz swoje podejście do pielęgnacji skóry.

Jak to się dzieje? Dobieram odpowiednie kosmetyki dla Twojej skóry, podpowiadam co jeść, polecam skuteczne metody pielęgnacji. Przeglądam Twoją kosmetyczkę i wyjaśniam co drzemie w kremie. Z empatią i bez oceniania towarzyszę Ci w całym procesie, motywując i inspirując Cię do wprowadzania zmian.Wszystko to, byś miała piękną, zdrową i młodą skórę. I czuła się fantastycznie!
 Dostajesz ode mnie gotowy plan pielęgnacji skóry zaplanowany na dwa miesiące i start w nowe życie pełne radości i swobody.

Moja oferta dla Ciebie, obejmuje:

  • spotkanie w trakcie, którego dokonujemy dogłębnej analizy potrzeb Twojej skóry (zwykle to 1,5 do 2 godzin indywidualnych rozmów na żywo, odkrywczej podróży i dobrej zabawy)
  • otrzymujesz plan coachingu Twojej skóry, z opisanymi poradami: jak dobierać i stosować kosmetyki, jakie zmiany wprowadzić do Twojej diety, sposobu życia, jakich suplementów używać na codzień tak, aby uporać się z niedoskonałościami skóry oraz poznajesz metody profilaktyki przeciwstarzeniowej dedykowane Twojej skórze
  • w trakcie skin coachingu masz dostęp do mojej pomocy i porad
  • otrzymasz wiedzę i narzędzia, dzięki którym w przyszłości sama będziesz w stanie ocenić zmiany w wyglądzie Twojej skóry

Jeśli chcesz dowiedzieć się co jest dobre dla Twojej skóry, napisz do mnie maila. Umówimy się na spotkanie w Krakowie i razem doprowadzimy Twoją skórę do pięknego wyglądu.

Bożena Społowicz Skin Coache-mail:  skin@skincoach.pl

Lokal SKIN COACH, Kraków, ul. Morawskiego 12, Salwator